Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları, arasında uçurum vardır.Web sayfası yaptırmaya karar verdiniz de en büyük sorun fiyatlar arasındaki uçurum farklarıdır. Web tasarım piyasa fiyatları arasında neden bu kadar çok fark var bunun çok fazla cevabı var.

Biz piyasadaki en kaliteli web tasarım firmalarından biriyiz. Bizim fiyatlarımız müşterilerin beklentileri doğrultusunda değişir. Daha fazla iş gücü daha fazla emek harcanacak web sitelerinde web tasarım fiyatları daha yüksek olacaktır.

Yine de sizlere kaliteli web sitelerini, mükemmel görsellikte ki web sayfa tasarımlarımızı, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizi çok uygun web tasarım fiyatlarından sunuyoruz. Web tasarım piyasa fiyatları sizi aldatmasın.

Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur

Bu fiyat farkı kafanızı karıştırabilir , fakat bu farkın sebebi sektörde bir çok garantisiz iş yapan kişi yada firmalardır.İlk önce piyasada oldukça bulunan freelancerlar. Tabi ki kimsenin işini kötülemiyoruz ve ayrıca aralarında çok yetenekli olanların var olduğunu görüyoruz. Ama freelancer ların lise – üniversite öğrencisi olanları , yada çat pat birşeyler öğrenip piyasada web tasarım yapmaya çalışanlar var.Bizim vurgulamak istediğimiz bu kısım.Bahsettiğimiz kitle içerisinde eleman çalıştırmadan sadece kendi emeğiyle , herhangi bir düzeyli bilgiye sahip olmadan yapılan çalşımalar tabiki piyasa fiyatlarını kırmaktadır.Bu tarz kişilere iş yaptırdığınızda , belirlediğiniz bütçelerin çok daha fazlasını ilerde ödemeye mahkum olursunuz.

Öncelikle karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar:

  • Tasarımcının kısıtlı bilgisi sebebiyle işi yarım bırakması
  • Tasarımcının başka işleri sebebiyle işi yarım bırakması , sonraya atması
  • Tasarımcının maliyeti düşürmek ve daha fazla para kazanmak için ucuz hosting kullanması ve sorunlar yaşamanız
  • Tasarımcının firma olmaması sebebiyle , istediğiniz anda karşınızda muhattap bulamamanız
  • Tasarımcının firma olmaması sebebiyle , yeterli desteği alamamanız.
  • Tasarımcının firma olmaması sebebiyle , garanti ve iş sözleşmesi imzalayamazsınız , böylelikle herhangi bir sorunda resmi olarak hak idda edemezsiniz.
  • Tasarımcının firma olmaması sebebiyle , verilen iş zamanında teslim edilmez.
  • İleride sitenizde kaynaklanan virüs bulaşması , hacker saldırıları , sunucu sorunları gibi sorunlarda anında muhattap bulamamanız .Gerekli yerde ve zamanda müdahele edilmez ise hem veri kaybı yaşayabilirsiniz , hem de web siteniz kapalı olacağında müşteri ve para kaybı yaşarsınız.

İşinizi Kurumsal Güvence Altına Alın

Yukarıda bahsettiğimiz gibi sorunların büyük kısmını , kurumsal çatı altında bir firmada yaşamazsınız.Web Tasarım ciddi bir iştir. Bahsettiğimiz nedenlerden dolayı web tasarım fiyatları değişiklik göstermektedir.Bu yüzden yapmanız gereken ilk şey , en ucuza kaçmadan size sunulan hizmeti kıyaslamanızdır.İkinci olarak ise karşınızda herhangi bir muhattap bulup bulamayacağınızı bilmenizdir.Bu yüzden kurumsal çatı altında web site yaptırırsanız , ileride kusursuz bir işe ve web dünyasında sağlam adımlar atmış olursunuz.