Web Tasarım Firması Şikayetleri

Web Tasarım Firması Şikayetleri genel olarak teknik destek eksikliği yada işleri yarım bırakma yönündedir.

O yüzden ,anlaştığınız web tasarım firmasıyla başta net konuşun.İşin detaylarını baştan net belirleyin.Mutlaka kullanıcı ve satış sözleşmesi imzalayın.Bu sebeple ileride mağdur olmayın , hakkınızı aramak kolay olsun.

Web tasarım firmalarını önceden araştırın , müşteri yorumlarını okuyun , varsa şikayetvar.com daki şikayetlerine gözatın , bunlar kafanızda fikir edindirir ve seçimi kolaylaştırır.

Çalışma Ahlakımız

Biz ise ; Web tasarım firması olarak çalışanımıza, her türlü yükümlülüğünü yasal düzenleme çatısı altında gerçekleştirme olayında güvence vermekteyiz.

İnsan Kaynakları bölümü adımı ve çalışanla ilişkisi, belirlenmiş insan kaynakları politikasına uygun olarak yönetimi taahhüt edilmiştir.

Çalışanının mesleki bilgisini yalnızca kurum içerisinde değil ,tüm mesleki alanda yüksek düzeyde tutabilecek, bulunduğu çevre ve topluma kati değer yaratabilecek biçimde yönetir ve planlar.

Müşteri Memnuniyeti Esastır

Müşteri memnuniyeti ,gelişime açıklık ve dinamizm , dürüstlük ve güvenilirlik ,tam zamanında hizmet teslimi , yasaya ve kişisel hak a saygılı olmak , topluma ve çevreye duyarlılık , takım çalışmasına bağlılık , takım ruhuna müşteri ,çalışanın, kurumun ortak değerine aykırı davranışı şikayet ile prosedürüne uygun ve tarafsız olarak değerlendirilir.