Web Sitenizden Nasıl Alışveriş Yaparım ? Öncelikle iki tür satın alma şekli var. Üye olarak yada üye olmadan.

Web sitemizde , sizlerin kolayca alışveriş yapabilmesi için hazır paketler derledik.Öncelikle anasayfada üst menüde bulunan “Web Market” sayfasına tıklayın.

web-market-tikla

 

Burada size uygun olana herhangi bir hizmet paketini seçin.Seçtiğiniz hizmet paketi içerisinde istediğiniz ek modül ve hizmetleri seçin.Daha sonra sepete ekle tuşuna basın.

sepete-ekle-tikla

Eğer başka bir hizmet satın almak istemiyorsanız sağ üstteki alışveriş arabası butonundan sepeti görüntüle kısmına basın.

sepete-git-tikla

Sepete gittikten sonra sipariş verdiğiniz hizmetin özetini ve fiyat bilgisini bulacaksınız.Daha sonra aşağıdaki gibi ödeme sayfasına git butonuna basın.

odeme-sayfasina-git

Bu aşamadan sonra istenen isim – soyisim, adres , telefon , şirket adı gibi kişisel bilgilerinizi doldurun.Doldurduktan sonra ödeme sayfasında Ödeme Tipinizi Seçin . Banka Havalesi ise  , siparişinizin teslim edilmesi için karşınıza çıkacak banka hesabına para transferi yapmaınz gerekmektedir.Diğer bir yönetm ise banka veya kredi kartı ile ödeme şeklidir.Banka / Kredi Kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra ödemeniz 3d secure şifrenizle birlikte onaylanırsa , işleminiz sıraya alınır ve size kısa süre içerisinde telefon ile bilgi verilir.

Ayrıca hizmetinizle ilgili gerekli dosya,veri dökümanlarını , hem sipariş sırasında , hm üyelik panelinizdeki dosya yükle bölümünden , hemde mail yoluyla gönderebilirsiniz. Dosya göndermek için :  ” dosya@webcreatix.com ” adresini kullanabilirsiniz.