Online Destek Nedir?

Online Destek,Sitenize giren ziyaretçilere online olarak ulaşabilmenizi , iletişim kurmanızı sağlayan bir sistemdir.

Bu Sistem , ilk olarak anasayfanızın bir köşesinde ufak bir  pencere veya link ile çalışır.Bu pencere resim ile desteklenebilir.Müşteriniz buraya tıklayıp gerekli bilgileri doldurduğunda , sizin sitenizin yöneticisi olarak ilgilenen bir kişiye yani müşteri temsilcinize verilen bir ekrana ulaşır. Müşteri temsilcinize vereceğiniz yönetim paneliyle , siteye giren müşteri arasında anlık bir iletişim sağlanır.

İkna kabiliyetinize göre , eğer bir eticaret sitesiyle uğraşıyorsanız , ürünlerinizi satmakta kuvvetli bir sistemdir.Gelen kullanıcınızın kaçmasını engeller ,sitenize bağlar , güven verir.Müşteri memnuniyeti sağlar.

Online Destek , sitenizi ziyaret eden müşterilerinize güven verir.Müşteriniz , satın alacağı bir ürün yada hizmet karşısında iletişim kurabileceği bir muhattap bulur .Bu sayede sitenizden satın alma oranı artacağı gibi , herhangi bir sorunda ürün ve hizmet iadesi , para iadesi , ürün değişimi gibi işlemlerde bir sorun çekmeyeceğini düşünür. Güven sağlanır.Müşterilerinizi ikna etmenin çok önemli bir unsurudur.

E-ticaret Sitelerinde Yapılan Büyük Hata

Canlı Destek ve destek sayfaları eksikliği , sitede bilgi ve iletişim bilgilerinin eksikliği , çoğu e-ticaret sayfalarında yapılan büyük hata ve eksikliklerdendir.Satışları olumsuz önde etkiler.

 

Online Desteğin Faydaları ? tıklayın >>