Ispartakule Web Tasarım

Ispartakule  web tasarım,  son zamanlardaki hızlı büyüyüşü , şehir merkezine yakınlığı ve sakinliği , bu bölgeyi bir yatırım bölgesi haline getirmiş , art arda açılan avm , iş merkezleri ve kafeler , bu sektörü desteklemiştir.İşte bu sebeplerden dolayı Ispartakule  , internet ortamında reklam ihtiyacına ve tanıtım siteleri ihtiyacına neden olmaktadır. Bu sayede müşteri kazancı sağlanmaktadır .İşte Bu ihtiyaca karşılık yöresel paketlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Ispartakule Web Tasarım Talepleri

Ispartakule  daki  Artık her sektörde , web tasarım ihtiyacı artmaktadır . Gerek firma tanıtımı , gerek otel tanıtım siteleri ihtiyacı yaşanmaktadır. Bu web site ihtiyaçlarınna cevap veriyoruz. Özellikle devletin Türk Ticaret Kanunu’nda internet kullanımı ile ilgili yaptığı web tasarım yapma, internet sitesi oluşturma zorunluluğu ile ilgili kanunlarla da artık şirketler web tasarım konusuna daha çok önem vermektedirler.

Ispartakule Web Tasarım ‘ın Ticari Faydaları

Ispartakule  daki firmalar dahil , Artık ticari faaliyette bulunan , küçüklü büyüklü bütün firmalar , web tasarıma ihtiyaç duymaktadırlar. Öncelikle Ispartakule  web tasarım , firmanızın ticarı boyutunu , firma profilini ortaya çıkarır. Bir firma web sitesinin gerekliliğini ele alırsak , global dünyada büyük te olsa küçükte olsa firmalar , tanıtımları ve yaptıkları işleri sergilemek için fuar vb. organizasyonlara katılmaktadırlar.Bu oldukça maaliyetli bir yöntemdir.

Firmanıza ait bir web tasarımı ise , yaptığınız iş ve referansları sergilemek için en ucuz ve en verimli yöntemdir.Web sitenizin adresini verirsiniz , müşteriniz sitenizden istediklerine bakarak , hakkınızda kolayca bilgiye sahip olur. Ayrıca , web tasarım reklam açısındanda oldukça faydalı . Artık günümüzde binlerce şirket , müşterilerinin çok büyük bölümünü internetten karşılıyor.

Mesela düşünü ki evinize bir şey yaptıracaksınız , elinizde tanıdığınız bir firma yok ,yada musluğunuz bozuldu , etrafta bir tamirci yok .Artık günümüz dünyasında ilk yapılan iş google a girip , ihtiyacımızı yazmaktır.Ve çıkan sayfadaki web sitelerini gezerek , bize en uygun olanı seçeriz ,iletişim bilgilerine ulaşır , sorunumuzu çözeriz . Hem müşteri , hem ticaret yapan firma birbirlerini kolayca bulmuş olurlar. Ne bir maaliyet , ne bir reklam tabelası , ne de vergi masrafı …

Tabiki müşterinizin bu arama sonuçlarındaki sayfalarda gezerken , sitenizi bulduğunda , diğer sitelerden farklı ve ayırt edilebilir sadelikte ve ilgi çekici, prestijli bir şekilde görünmesini de biz sağlıyoruz…

Ispartakule Web Tasarım ‘ın Tanıtımsal Faydaları

Yukarıda da bahsetttiğimiz gibi , web tasarımın tanıtımsal olarak faydası paha biçilemez . Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda bulunur olması , şirketinizin tanıtımı açısından oldukça faydalıdır.İnternette artık, özellikle gereksiz reklam parası yada ihtiyaç duyulmayan kitleye ulaşmak gibi bir durumu oldukça az bir yüzdeye inmiştir. Bunun sebebi , verimli reklam içeriğidir. Örneğin şirketiniz bir tekstil firması , firmanızın faaliyet gösterdiği alanlarda bayan giyim.

Eğer siz çocuk oyuncaklarında , yada erkek giyimde bir reklam verirseniz , istediğiniz kitleye ulaşamazsınız ve paranız boşa gider.Fakat web tasarımın ve verimli reklamın avantajı ise , firmanızın hedef kitleyi doğrudan ulaşmasıdır.

İlk olarak şirketinizin hedef kitlesi ile ilgili kelimeler çıkarılır ve analiz edilir. Daha sonra şirketinizin hedef kelimelerde aranma analizi çıkarılır . Örneğin bayan giyim kelimesi ayda yaklaşık 30bin kişi tarafından aranıyor.

Bu sayede bayan giyim kelimesinde öne çıktığınızda , hem istediğiniz kitleye ulaşmış hemde reklamınız boşa gitmemiş olur. Bu kelime analiziyle tahmini müşteri kitlenizi belirleyerek daha uygun harcama yapmanızı sağlarız. Bunların hepsi ön çalışmada raporlanır ve bu sayede en verimli tanıtımınız olur.

WEBCREATIX Web Tasarım Hizmetleri 

WEBCREATIX Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri sizi geleceğe taşır.Kişisel kimliğinizi yada şirketinizi , günden güne büyüyen sanal dünyaya aktarır.Referanslarınızı,ürünlerinizi,kişisel hayatınızı ,internete ileterek , daha fazla tanınmanızı , daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlar.Sosyal medyalarda destek sayfaları tasarlayarak ,sosyal ortamda beğeni kazandırır ,google optimizasyonu ile sitenizi üst sıralara taşır.

Video ve resimlerle görsellik kazandırılır.Eğer ticari ürünlerinizi satmak istiyorsanız , SSL sertifikalı ,test edilmiş e-ticaret sistemiyle ürünlerinizi sorunsuz olarak müşterilerinize taşır , kazancınıza kazanç katar.Bize ulaşın , interneti sizin için yeniden tasarlayalım…

Verdiğimiz Hizmetler:

Web Tasarım

-Web Yazılım

Flash Web Tasarım

-Fotoğraf Çekimi

-Sosyal Medya Takibi

E-ticaret

-Sanal Pos Ödeme Sistemleri

-Logo Tasarım

-Grafik & Tasarım

-Kurumsal Kimlik

-Dijital (E Katalog )

-Iphone Uygulama Tasarımı

-Andorid Uygulama Tasarımı

-Personel Takip – Otomasyon Sistemleri

-Reklam Tanıtım Sayfaları

-Google Reklamları (Adwords)

-SEO

-Domain Tescili

-Hosting

-Sunucu Barındırma & Datacenter

Bizim için Web Tasarım Nedir ?

Bizim için web tasarım , kendinizin ve firmanızın aynasıdır . Kalite ve kusursuzluk hep birinci plandadır. Gereksiz göz yoran grafikler değil , tamamen site grafiklerine ve içeriğine uygun resimler özenle seçilir.Arzunuza göre profesyonel stüdyo fotoğraf çekimi , yada mevcut resimlerinize photoshop işlemi uygulanır…

* Profesyonel bir web sitesinin grafik arayüzü, kullanılan renkler, menu ve erişim yapısı, programlama altyapısı, kullanıcı odaklı oluşturulur.

* Esas olan, kullanıcıya ürün ve hizmeti en kısa yolla ulaştırmaktır. Bu nedenle sitenin hızını düşürecek abartılı animasyonlar, bekleme süreçleri, video ve ses objeleri, kullanımı zor menuler tercih edilmez.

* Profesyonel bir web sitesinde yer alan her sayfa arama motorları tarafından indekslenebilir yapıda oluşturulur. Bu kullanıcıların sitedeki bilgiye ulaşmasındaki en hızlı yoldur.

* Profesyonel bir web sitesi amacına uygun yapıda hazırlanır. Fonksiyoneldir, gereksiz ve kullanılmayacak öğeler içermez.

Web Tasarımdaki Çalışma Evrelerimiz 

Örneğin bize ulaştınız.Size öncelikle sitemizdeki 7/24 aktif çalışan canlı destek sistemiyle iletişim kuruyoruz.Sizin sorularınızı , anında cevaplayarak kafanızdaki soru işaretlerinizi gideriyoruz.Daha sonra telefonla ihtiyaçlarınızı teyit ediyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Anlaştığımız taktirde , aklınızdaki fikri öğreniyoruz ve fikrinize özel çözümler üretiyoruz.

Sonra bizden almak istediğiniz hizmetleri belirliyoruz ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz .Ayrıca sizin ihtiyacınıza en uygun olabilecek hizmeti size öneriyoruz. Siz bu işe tamam dediğinizde hemen işe koyuluyoruz.Firmanızla ilgili materyalleri özel paylaşım platformuyla sizden alıyoruz .

Şirketiniz hakkındaki yazıları düzenliyoruz. Tasarlayacağımız fikirlerle ilgili taslaklar sunuyoruz.Ortak paydada buluştuğumuzda , gönderdiğiniz materyalleri tasarıma yerleştiriyor ve kodlamaya başlıyoruz.Tabiki bu sırada önceden belirlediğiniz alan adını ve sizin ihtiyacınıza en uygun hosting paketini çoktan seçmiş ve ayarlamış oluyoruz.

İstenilen projenin büyüklüğüne göre size ön görülen teslim tarihini belirtiyoruz .

Teslim tarihi geldiğinde size sayfanızın ön izlemesini sunuyoruz . Bu ön izleme de de istemediğiniz fikirleri tasarımdan çıkarıp istediklerinizi ekliyoruz.Son olarak sitemizin tamamen doğru çalıştığından emin olmak için çok detaylı bir test sürecinden geçiriyoruz.Kusursuz çalıştığına emin olduktan sonra sitenizi size teslim ediyoruz.

Her şey bitti mi sandınız ? Tabiki hayır.Sitenizi teslim ettik herşey bitti gözüyle bakmıyoruz . Bizden hizmet almak istediğiniz sürece size ömür boyu sorunlara ve güncellemelere karşı destek veriyoruz.