BİZ KİMİZ?

1998 yılından beri internet sektörüyle iç içe yaşayan , çeşitli alanlarda kendini geliştirmiş , bireysel başarılara imza atmış , grafiker , seo  ve programcılardan oluşan 5 kişilik freelance bir ekip olarak yola koyulduk.Freelance olarak çalışan ekibimizle 2010 yılında ortak çalışma kararı vererek Yelidesign’ı kurduk.

www.yelidesign.net web sitesi üzerinden kısa sürede büyük bir müşteri kitlesine sahip olduk.Sizlerin sayesinde kısa sürede büyüdük.Çok çalıştık , çabaladık .

Tabiki , 1998 yılından beri internette çok şey değişti.Biz bu işte başladığımızda sektör devi altavista ve yahoo iken , şuan ortada muazzam bir dev olan google arama motoru devrede.Google ın bu müthiş algoritma ve arama kapasitesi , internet sektörünü de yeni bir yola soktu ve tekel haline getirdi.Bu sayede yeni bir sektör oluştu ve internetin önemini geliştirdi.

İnternetin artık her eve girmesiyle ortaya dev bir sektör çıktı.Yasalarında etkisiyle şirketlerin ve bireylerin ,bu sektöre karşı ilgisi arttı.İşte biz bu noktada devreye giriyoruz .Bu uçsuz bucaksız arenada size yol gösteriyor , sizin isteklerinizi web ortamına aktarıyoruz…

KURUMSAL YAPI

Amatör ruhla girdiğimiz işe , profesyonel ruhla devam edebilmek için 2013 yılında Yeli Teknoloji Ltd Şti ni kurarak ilk kurumsal adımızı attık.Şimdi ise Yeli Teknoloji Ltd Şti alt yapısıyla ,  “Web Creatix” ismi ve markası adı altında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

 • Amaca en uygun sistemi size öneriyoruz.
 • Her amaca uygun bir çözüm , bizde mevcut.
 • İşinize yaramayacak hiç bir sistemi sizin önünüze sunmuyoruz.
 • Hedeflediğiniz kitle , sistem tasarlarken bizim ilk amacımız.
 • Karşılıklı iletişim ve ortak payda odaklı çalışma yapıyoruz.
 • Proje oluşturarak çalışmak , ilkemiz.
 • Projelendirme sayesinde sitesini yaptığımız firmanın işi takibini kolaylaştırıyoruz ve anlaşılır kılıyoruz.
 • Yenilikçi kadromuzla , güncel teknolojileri yakından takip ediyor ve kullanıyoruz.
 • İnternet, birçok kişinin bilmediği ,içinde kaybolması kolay  bir sektördür. Fiyat ve iş standardı olmadığından, bu sektörde her türlü fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Size en sağlıklı bilgiyi veriyor ve istediğiniz iş için en uygun fiyatı veriyoruz.
 • Kişiye özel projelerde ,flowchart ve yazılım mimarisini ön planda tutuyoruz.Projenin flowchartını çizerek ,projeyi sınıflandırıyoruz .Bu sayede kodlama sırasında büyük bir sorunla karşılaşmıyoruz.
GEÇMİŞİMİZ

GEÇMİŞİMİZ

İnternetin doğumundan beri , takip eden ve geliştiren bir ekibe sahibiz.Basit .html sitelerle başladığımız noktadan , dinamik yönetilebilir tabanlı sistemlere giden bir serüvene sahip olduk.Daha sonra ,E-ticaret sistemleri ,API , ödeme sistemleri ve en son sektörün mobil sistemlere kaymasıyla iphone application tasarlamaya başladık.Sektörde başarıyla gelişmeye devam etmekteyiz …

Bu alanda bilgi ve birikimimiz ile sizlere en iyisini sunabilmek için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Yelidesign.net en son gelişmeler ışığında, güveni ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir.

HEDEF VE HİZMETLERİMİZ

HEDEF VE HİZMETLERİMİZ
İstediğiniz alanda en uygun tasarım anlayışını size sunmak , en verimli sistemle size çalışmak , hedeflediğiniz kitleye göre en görsel yada kullanıcı yüzü en basit sistemler geliştirerek paranızın karşılığını birebir vermektir.Bu yolda ilerlerken sadece web sitesi yapmakla kalmıyoruz , sitenizi googleda üst sıralarak çıkararak , istediğiniz müşteri kitlesine daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.Sitenizi cebinize entegre ederek akıllı telefonunuzdan anlık siparişlerinizi takip etmenizi sağlıyoruz , canlı destek modülüyle müşterilerinizi sitenizden kaçırmamanızı sağlıyoruz.

Kısacası amacımız  , sektöründe başarılı firmaları daha çok kitleye ulaştırmak için internet ve dijital dünyaya aktarmak , sizlere yol göstermek , fikirlerinizle cironuza ciro katmaktır.

Bir web sitesi hazırlamak, sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma gibi sanılsa da tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyulmaktadır. Size bu konuda teknik destek ve görüş sağlıyoruz.

Amacımız , bilişim sektörünün tüm imkanlarını kullanarak , sizin isteklerinizi en yüksek noktaya iletmek , kolay modüllerle sistemi her yerden kontrol edilebilir hale getirmek , işinizi tek bir noktadan , bütün istatistik verilerinizle beraber size sunmak ve sektörde lider olmanızı sağlamaktır.

ÇALIŞMA EVREMİZ

 • ANALİZ

  Fikir alışverişi , kararlaştırma

 • KULLANICI ARAYÜZ TASARIMI

  Psd,css,js,html çalışmaları ile görünen tasarım

 • KODLAMA

  Sistemin back-end kısmında çalışmasını sağlayan kod yazımı

 • HATA TESTİ

  Tüm proje, tümcihazlarda kusursuz çalışana kadar testi ve hataların düzeltilmesi

 • PROJE TESLİMİ

  Tüm testleri bitmiş , kusursuz çalışan sistemin anahtar teslimi

 

 

 

 

 

Ücretsiz olarak fikir alışverişine başlıyoruz, sizin fikirlerinizi ve yapılabilirlik ölçüsünü test ediyoruz. Herşeyi kararlaştırdığımızda size fiyat teklifi yapıyoruz.Anlaştığımızda ücretin %25 ini peşin alıyoruz , İş anlaşması (Kullanıcı sözleşmesi) imzalıyoruz . Fiyatlarımız projeden projeye göre değişiyor. İsterseniz paypal ile işlem ücreti ödüyorsunuz,isterseniz ofisimizde görüşerek  anlaşıyoruz , isterseniz kredi kartı peşin , yada taksitle , isterseniz banka havalesiyle … Test aşaması bittikten sonra ,Uygulamanın bitiminde ücretin tamamını ödeyip , uygulamayı teslim ediyorsunuz.

 

A- TASARIM 

İstediğiniz projeye uygun tasarım şablonları ve fikirleri hazırlanır.Ön çalışma sunulur .Beğendiğiniz çalışmalar üzerinde kodlama ve tasarımlar başlar

B-KODLAMA

Yine bizden istekte bulunduğunuz sisteme göre , sistem alt yapısı kurulur .Dinamik bir sistem ise database yaratılır ve bağlantıları oluşturulur .Üzerine tema giydirme işlemi yapılır .İsteğinize göre güncel modüller eklenir (ödeme modülü,hava durumu , döviz, canlı destek vs.. gibi )

C- TEST AŞAMASI

Kodlama aşaması bittikten sonra ,her tarayıcıda çalışacak şekilde ayarlarınız yapılır .Ayrıca mobil cihazlarda otomatik ekran çözünürlüğü ayarlanacak şekilde entegre edilir.Daha sonra çıkabilecek hatalara göre düzeltmeler yapılır.Hoşunuza gitmeyen noktalar yeniden elden geçilir ve son haliyle size teslim edilir.