Özel Web Tasarım

Özel Web Tasarım a sahip olarak internette farkedilmek istermisiniz ? Marjinal tasarımlarımızla aklınıza gelebilecek tüm fikirleri internete döküyoruz.Size özel flash yada ajax – java animasyonları kullanıyoruz.PSD şablonları çiziyoruz , grafik yerleştirme yapıyoruz.Video yada slayt alt yapılı arkaplanlar tasarlıyoruz.Siteniz müşterilerinizi yada hedef kitlenizi etkileme garantisi veriyoruz…

Özel tasarım demek web sitenizin tasarımı ve materyalleri sadece sizin tarafınıza ait olması demektir, Özel Web Tasarım ,  tasarım konseptinin sadece size özel ve sizden başka kimsede olmaması demektir.Tamamen sizin ve bizim ortak çalışmamızla gerçekleşen ve siz beğenene kadar üzerinde çalışmalara devam ettiğimiz bir pakettir ” Özel Web Tasarım paketi , teslim süreci tamamen siz beğenene kadardır , paket fiyatı yapılan işe göre değişkenlik gösterir , bu yüzden özel fiyat teklifi yapılır. İsteğe bağlı olarak + seo + hosting ve alan adı’da eklenebilir.

Özel Web Tasarım hizmetimizde size internet danışmanlığı hizmetinide ücretsiz  veriyoruz.Sürekli etkileşim halinde oluyoruz.Sizinle iş ve çözüm ortağı oluyoruz.Ticaretteki ilk hedefimiz süreklilik ve memnuniyet olduğu için , iş süreniz boyunca projenizde dahil olmayı hedefliyoruz.

Kısacası size özel istediğiniz herşeyi yapıyoruz.Bu aşamada teklif yöntemiyle çalışıyoruz.Siz bize isteklerinizi bildiriyorsunuz.Biz size teklifimizi sunuyoruz.

          Özel Web Tasarım Paket İçeriği

 1. Size Özel Web Tasarım (Size Özel PSD şablonlarıyla çizilen ve hazırlanan grafik tasarımı ve içerik yönetim sistemine yerleştirme)
 2. 50 Sayfaya Kadar İçerik Yerleştirme , Sınırsız Sayfa Ekleme
 3. Tamamı Yerleştirilmiş , Web Site İçeriği
 4. Google Optimizasyonu ve Seo Çalışması 
 5. SEO ‘ ya Uygun Kodlanan Web Sayfaları
 6. Site İçeriği Güncelleme ve Site İçeriği Yönetimi (Opsiyonel)
 7. Size Özel Yönetim Paneliyle Siteye Kolayca İçerik Ekleme , Yönetme.
 8. Web İstatistikleri & İstatistik Yönetme , Değerlendirme
 9. İsteğe Bağlı Özel Sunucu Kurulumu
 10. Size Özel Tasarlanan Grafikler
 11. Size Özel Ödeme Alma Sistemleri ve E-ticaret Sistemleri( mobil ödeme , paypal ödeme, kredi kartıyla ödeme , kapıda ödeme sistemleri , sanal pos kurulumu , bayi ödeme sistemleri , aidat ödeme sistemleri)
Bize ulaşın , aklınızdaki hayalleri gerçekleştirelim.

Sizde Prestij Klubümüze Dahil Olmak İster misiniz ?