Nedir Bu Hazır Web Sitesi ?

Nedir Bu Hazır Web Sitesi ?

Hazır web sitesi ; dinamik çalışabilen , türkçe yönetim panelli ,eklentiler eklenebilen, önceden tasarladığımız belli hazır tasarımlara sahip ve isteğinize göre seçilen tasarım ile projenize uyarlanan web siteleridir.

Hazır web site paketlerini , sektörlere ve amaca göre sizler için derledik.Hazır web site paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Avantajları
  • Hızlı Teslim Edilir.
  • Pratik ve Kullanışlıdır.
  • Esnek Seçimlerle Özelleştirilebilir.
  • Görsel Yönden Zengindir.
  • Maliyeti Düşüktür.
  • Hızlı Çözüm İçin İdealdir.
  • İhtiyaçlarınızı Karşılar.
  • Türk Ticaret Kanununa Uygundur.

HAZIR WEB SİTE ÖZELLİKLERİ 

Web Site Paketi

Web Site Paketi, web sitenizi en basit ve hızlı bir şekilde hayata geçirmeniz için kullanabileceğiniz bir hazır site aracıdır.

Hızlı & Kolay

Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sitenizi 10 dakika gibi kısa bir zamanda yayınlamaya başlayabilirsiniz.

 HTML5 Teknolojisi

Tasarımlarımızda HTML5 teknolojileri kullanılmaktadır. Bu özelliği ile Masaüstü, Tablet veya Cep telefonlarında tüm cihazlarda sorunsuz

 Hazır Tasarımlar

Dilerseniz onlarca tasarım arasından beğendiğinizi seçin, dilerseniz kendi hazırladığınız tasarımı kullanın tercih sizin.

Domain & Hosting

Sitenizi yayınlamak için başka bir hizmete ihtiyacınız yok. Website Paketi ile birlikte alan adı kaydı ve hosting hizmeti beraberinde gelir.

 Arama Motoru Dostu

Esnek arama motoru özelliği ile sayfa linklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Bu sayede arama motorları sitenizi istediğiniz kolay tanır.

 Zengin Yardım İçeriği

Zengin destek bilgisine sahip yönetim paneli veya destek merkezi ile sorularınıza cevap bulabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Çoklu dil desteği ile sitenizi birden fazla dilde hazırlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu yönetim paneli ile kolayca, çevirilerinizi yayınlayabilirsiniz.

 İstatistik

Detaylı ziyaretçi istatistik raporları ile hangi sayfanızın ne kadar ziyaretçi aldığını öğrenin.