MOBİL UYGULAMA TASARIMI İLE İŞ DÜNYANIZI CEBİNİZE SIĞDIRIYORUZ.

Mobil Uygulama Tasarımı konusunda ; iOS,Android işletim sistemlerine uygun uygulamalar geliştiriyoruz.En güvenli ve hızlı yöntemlerle işinizi , mobil dünyaya aktarıyoruz.

  • Basit ve Anlaşılır Tasarımlar
  • Kazançlı Uygulamalar
  • Şirket İçi Yenilikçi Çözümler
  • Yaratıcı Oyunlar

MOBİL UYGULAMA TASARIMI

SİZ HAYAL EDİN , BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM 

mobil uygulama tasarımı

ÇAĞIN GEREKLİLİKLERİ

Arttırılmış gerçeklik, konum, anlık mesajlaşma, sesli komut, görüntülü görüşme gibi en yeni mobil teknolojiler ile zenginleştirilmiş mobil uygulama tasarım ları.

ÇOKLU PLATFORM

 iOS, Android, Windows. Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan uygulamalar

RESPONSIVE TASARIM

Tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlar

mobil uygulama tasarımı

E-TİCARET

İşletmenize ait ürünleri, katalogları müşteri veya kullanıcılarınıza ulaştırın.

ANLIK BİLDİRİM

Dilediğiniz kadar anlık bildirim, uygulama içi mesaj ve e-posta kullanıcı veya müşterilerinize gönderin

0
iOS Kullanıcısına Ulaşın
0
Android Kullanıcısı Sizi Bekliyor
0
Türk Mobil Kullanıcıya Ulaşın

NEDEN BİZ ?

Artık mobil uygulama tasarımı yaptırma , şirketler açısından hem ucuz bir reklam yolu , hem bir referans , hemde orjinal fikirlere göre bir kazanç kapısı.İşte biz bu büyük sektöre adım atmanızı sağlıyoruz.Uygulama içindeki reklamlarla hem para kazanacaksınız , hemde ürünlerinizi sergileyeceksiniz , isterseniz referanslarınızı göstereceksiniz.

Sadece mobil uygulama tasarımı yapmıyoruz , ayrıca bu uygulamayı , tecrübemizle üst sıralara çıkarmaya yardımcı oluyoruz.Bizimle irtibata geçin , hayallerinizi gerçekleştirelim.

Çalışma Prensibi

PROCESS

ANALİZ ( FİKİR ALIŞVERİŞİ – KARARLAŞTIRMA) > KULLANICI ARAYÜZÜ DİZAYNI > KULLANILABİLİRLİK TESTİ > YAZILIM > KOD YAZIMI > DENEME SÜRÜMÜ TESTİ (HATA TESTİ VE DÜZELTME ) >İŞ TESLİMİ

Ücretsiz olarak fikir alışverişine başlıyoruz, sizin fikirlerinizi ve yapılabilirlik ölçüsünü test ediyoruz. Herşeyi kararlaştırdığımızda size fiyat teklifi yapıyoruz.Anlaştığımızda ücretin %25 ini peşin alıyoruz , İş anlaşması (Kullanıcı sözleşmesi) imzalıyoruz . Fiyatlarımız projeden projeye göre değişiyor. İsterseniz paypal ile işlem ücreti ödüyorsunuz,isterseniz ofisimizde görüşerek  anlaşıyoruz , isterseniz kredi kartı peşin , yada taksitle , isterseniz banka havalesiyle … Test aşaması bittikten sonra ,Mobil ugulama tasarımı nın bitiminde ücretin tamamını ödeyip , uygulamayı teslim ediyorsunuz.