Google Reklamları (AdWords) ve Arama Motoru Optimizasyonu ile
Yeni Müşteri Kazanma Zamanı Geldide Geçiyor Bile !

Google Reklamları ;Günümüzde Google arama sayfasının önemi inanılmaz derecede fazladır.Eğer web sitenizin üst sıralarda olmasını istiyorsanız, istediğiniz kelimelerde en üst sıralarda olmak istiyorsanız , gerekli işlemleri yaparak sizi daha çok müşteri kitlesine ulaştırıyoruz.En önemlisi , işinize yaramayan müşteriye para vermiyorsunuz.Bütün hedef kitlenizi kendiniz seçip , ona yatırım yapıyorsunuz.

Hesaplarınızı yönetiyor ve sizlere şeffaf ve gerçek zamanlı çalışan gerçek bir API paneli ile veriyoruz , ve buradan kolayca istatistiklerinizi kontrol ediyorsunuz.

Hesabınız  Google AdWords Sertifikalı reklam uzmanları tarafından titizlikle yönetilir. Reklam metni ve anahtar kelime seçimi ile sizlere detaylı bilgi verilir.Gün içerisinde reklam performansı mutlaka ölçülür ve herhangi bir rekabet konusunda hemen harekete geçilir.

Google Reklamları (Adwords) Nedir?


Google Reklamları  bütçenize göre yüksek ölçüde hedeflenmiş tıklama-başı-maliyet (CPC) reklam satın almanızın hızlı ve basit bir yoludur. Google Reklamları Google yanında AOL, EarthLink, HowStuffWorks, & Blogger dahil olmak üzere sürekli büyümekte olan Google Ağımızda yer alan arama ve içerik sitelerinde de gösterilir. Google üzerinde yapılan aramaların yanında Google Ağımızdaki sayfa ziyaretleriyle, Google AdWords reklamlarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar.

Bir Google AdWords reklamı yarattığınızda, reklamınızın hangi anahtar kelimeler için yapılan aramalarda görüntüleneceğini belirler ve herbir tıklama için ödemeyi arzu ettiğiniz maksimum miktarı seçebilirsiniz. Yalnız, birileri reklamınız üzerinde tıklama yaptığı zaman ödeme yaparsınız. Hatta paranızı daha çok korumak için AdWords İndirimcimiz sonuç sayfaları üzerinde reklamınızın sırasını korumak üzere gereken en düşük ücreti ödemeniz için gerçek CPC’yi otomatik olarak aşağı çekmektedir.

Aylık olarak ödemeniz gereken bir minimum yoktur . Reklamlarınız faturalama bilgisini göndermenizden hemen sonraki dakikalar içinde çalışmaya başlar. Reklamlarınızın performansını çevrimiçi hesap Kontrol Merkezi’nizdeki raporları kullanarak kolayca izleyebilirsiniz.

Google Reklamları Ne işe Yarar?

Hedeflenen erişim

Artık Google’da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google’ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, AdWords, Google’da yeni kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.

Daha fazla denetim

İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer

Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Çalışma Stilimiz:


Google Reklamları
nıza gerekli özeni gösteriyoruz ve takip ediyoruz.Reklamlarınıza verilen özen ile diğer reklamlardan ayrı olarak hemen fark edilirsiniz. Üst sıralarda yer almak sadece Tıklama Başı Maliyet’i arttırmak ile olmaz. Kalite puanı yükseltme işlemleri reklamları daha ilk açtığımız zaman uygulanır ve bu sayede hem TBM niz düşük olur hem de daha üst sıralarda yer alır.Daha doğru kelime çalışması yapılır ,hedeh kitleye ulaşırsınız.

1- Kelimelerinizi analiz ediyoruz
2- Sizlere günlük bütçe ile ilgili tahmini rakamları belirliyoruz
3- Web sitesize uygun kampanyalar oluşturuyoruz
4- Yaptığınız ödemenin hepsini Google Kampanyasına yatırıyoruz
5- Reklamınız yayınlanmaya başlıyor.
6 – Dilediğiniz zaman reklamlarınızın bütçesini görebilme , analiz edebilme, durdurma ve başlatma, kelime ekleme gibi özellikleri olan bir Google API paneli.

GOOGLE REKLAMLARI İLE SEO FARKI

GOOGLE REKLAMLARI

Hemen Yayınlanır.

Tıklama Başına Maliyeti Vardır.

Hedeflediğiniz Kitleye Çabuk Ulaşırsınız.

Anahtar Kelimenizde En Üst Sayfada Çıkarsınız.

Sürekli Reklam Verdiğinizde Yüksek Bütçelere Sebep Olabilir.

Web Sitenizin SEO ‘ya Uygun Olması Gerekmez.

Web Sitenize SEO Çalışması Yaptırmanıza Gerek Yoktur.

Web Sitenizin Sürekli Güncel Tutulmasına Gerek Yoktur.

SEO

Hemen Yayınlanmaz.(Kelimeye göre ilk sayfaya çıkmak bir kaç ayı alabilir)

Tıklama Başına Maliyet Yoktur.

Hedeflediğiniz Kitleye Zaman İçerisinde Ulaşırsınız.

Anahtar Kelimenizde En Üst Sayfaya Çıkma Garantiniz Yoktur.

Uzun Süreli Reklam Çalışmalarında Daha Verimlidir.(Maliyeti Daha Düşük Olabilir)

Web Sitenizin SEO ‘ya Uygun Kodlanması Gerekir.

İstediğiniz Kelimede Sürekli İlk Sayfada Olmak İstiyorsanız Sürekli SEO Çalışması Yaptırmanız Gerekir.

Web Siteniz Sürekli Güncel Tutulmalıdır.