Dijital Katalog Nedir ?

Dijital Katalog artık yeni çağın gerekliliklerinden… Şirketinizi yada ürünlerinizi daha az maliyetle , daha kolay , daha hızlı , daha büyük bir kitleye yıpranmadan ulaştırmak için harika bir yöntemdir.

Hem slayt ve görsel efektler verilerek müşterilerinizin gözüne hitap eder, yer kaplamaz ve kullanışlıdır.Dijital Katalog bir içerik ve bilgidir.Web ortamında barındırıldığı için SEO çalışması ile Google’da bulunmanızı sağlar.Daha çok müşteri kitlesine sahip olursunuz.Müşterileriniz detaylı ürün kodları ve resimlerinize ulaşmak için size gelmek zorunda kalmaz.Herşeyi bilgisayarında detaylı bir şekilde inceleyebilir.

Nasıl Çalışıyoruz?
Daha önce hazırlamış olduğunuz kataloğunuzun PDF, vektörel veya basılı halini bize kargo yada mail yolu ile gönderiyorsunuz bizde dijital çevrilebilen sayfa yapısı ile e-katalog biçimine dönüştürüp web sitenizde yayınlıyor,
yada interaktif cd formatında müşterilerinize sunmak üzere size hazırlıyoruz.

Neden Dijital Katalog?

-Bulunabilir
-Büyütülebilir
-Etkileyici
-Ekonomik
-Taşınabilir 

Dijital Kataloğa Mı  İhtiyacınız  Var?

Örneğin ürünlerinizin tanıtımı için matbaa da bir katalog bastırdınız. Ancak kataloğunuzu web ortamında çok daha fazla müşteriye ulaştırmak istiyorsunuz. İşte tamda bu zamanda digital katalog sizin yardımınıza koşuyor.Daha geniş kitlelere ulaşmabilmeinz için google reklamlarıylada destekliyoruz.

Avantajları

Hiçbir ek programa ihtiyaç duymadan tüm bilgisayarlarda çalışır. Sayfalar,normal matbaa ürünü kataloglar nasıl çevriliyorsa, aynı şekilde ve daha hızlı olarak çevrilir Katalog içerisine aktif bir şekilde çalışan ses,resim, müzik ya da iletişim formları ilave edilebilir.Web sitesi olarak kullanılabilir.Aarama motorları; Google, Bing, Yahoo,Yandex gibi arama motorları sayesinde internet’te kolayca bulunmanızı sağlar. Web site ziyaretçiniz artar ve potansiyel müşteriler size daha kolay ulaşır.

Sıkıcı Katalog ve PDF lerden Kurtulun

Dijital Katalog (E Katalog) ile web sitenizde , mobil cihazlarda ürünlerinizi görsel efektli broşürler halinde gösterin.

İşyerinize müşteriniz geldiğinde , alın dijital katalog yüklü tabletinizi , müşterinize sunun.O da gazete çevirir gibi yaprakları çevirirken , arkadan kurumunuzla ilgili bir müzik dinlesin.Hem kağıt – matbaa masrafında kurtulun , hemde firmanıza prestij katın. Aynı zamanda dijital kataloğa koyduğumuz firmanızın tanıtım videosunu , katalog üzerinden izlesin. Müşterilerinizi etkileyin…

dijital katalog